ZNAMENÍ DOBY Č.7 VNITŘNÍ SVOBODA PROBUZENÍ

ZNAMENÍ DOBY Č.7 VNITŘNÍ SVOBODA

PROBUZENÍ
..Přichází zvláštní doba, ve které není téměř o co se opřít. Nic není stejné, nebo podobné, co známe. Mnozí probuzení se reálně ptají, co dělat, kam až to může zajít, jak dlouho to bude trvat a co můžeme ztratit, ne-li všechno ?
..Tak jak nejsou spirituální krize náhoda a přichází vždy, když jsme připraveni.
..Může se zdát, že přichází celosvětová krize, kdy nejsme připraveni a zůstáváme ve stresu.
..Dříve jsme za totáče měli nesvobodu vnější a hledali tu vnitřní a já si myslím, že přichází totéž znovu včetně přicházející totality.
..Dosud jsme si mysleli, že jednou iluzorně nabytá svoboda bude navždy, jako naše právo.
..Bohužel globalisté využili naši nevědomost, nezkušenost a nepřipravenost, pomaličku nenápadně utvářeli plán novodobé nesvobody, které budou mnozí tupí zpočátku tleskat nadšeně, než narazí.

ŘEŠENÍ
..Návratem ke skutečným hodnotám - vztah k sobě a uvědomění si vnitřní hodnoty a sebereflexe, vědomější vztahy partnerské, rodinné, mezilidské.
..To vše nastaví vnitřní zrcadlo, které nám ukáže skutečné hodnoty, co zaseji to sklidím.
Zrcadlo, které bylo silně potlačeno a zamlženo, díky bezbřehému konzumu v 90 tých letech nám bylo vnucováno, že bezbřehý, zvyšující se konzum vede k všeobecnému obohacení státu a pohody nás všech. Skutečně ?

MÍRA PROPADU
.. Bohužel většinou nic po dobrém nejde. Po té je otázka, jaké míry sociálního kolapsu je třeba, než to velká část lidí pocítí na vlastní kůži. Jeden publicista prohlásil, že pokud bude na nákupní frontě klid, lidé se nepohnou. Budou-li plné nákupní košíky žrádla - nic se nezmění.

IMPULZ
..Pokud tedy přijde nějaký pomyslný impulz, je možné postupnou vnitřní cestou začít společnost uzdravovat. Otočením pozornosti z vnějšku dovnitř znamená ustupování od konzumu k optimalizaci směrem k víc a víc přirozenému žití, na skutečných a nezpochybnitelných hodnotách.
..Čím bude tento impulz dobrovolnější, nevyvolán dramatickou, až katastrofickou změnou, tím dříve může dojít k uzdravování infikované společnosti, směřující k rozkladu.
Roman Srnec - Brno 25.10.2022

 

Zápisky maséra č.41 - AGENT OO7 - TAM KDE MNOZÍ KONČÍ - JÁ TEPRVE ZAČÍNÁM

 

...SEZÓNA - Přichází jaro a opět vnímám zvýšený nárůst komplikovaných problémů těla, mysli a taktéž obou dohromady. Ano říká se, že vše je v hlavě.  Velkým vlivem se projevuje vše ničící stres, který působí  psychosomaticky

...ČASTÁ OTÁZKA - jaké rehabilitační masáže  mohou očekávat, vždy zdůrazňuji hodinářskou práci...sval po svalu - propojení s postupy CNT masáže.masaze/

...jako agent 007 hledám lokálně epicentrum problému a tam začínám "chirurgii bez skalpelu" = čím více citu a intuice = tím větší úspěch.

1/ ZAJÍMAVÉ PŘÍPADY : .... napíchnutý sval při odběru krve způsoboval bolestivé stavy - je zapotřebí velkého citu...pro uvolnění takového druhu blokády.

2/ SEDACÍ NERV : ..... pooperační návštěva lázní z neidentifikovaným skřípnutým sedacím nervem, lékařem indikovaný jako banální bolest zad, přetrvala bohužel nejen, na tím pokaženém pobytu, ale pár dalších měsíců.

3/ LÉKY ..... někteří klienti dokonce po pár masážích snížili počet léků, někteří zcela vyřadili.

4/ MNOZÍ KLIENTI .....  se zase mohou opět svobodně pohybovat, další se vrátili ke cvičení, případně ukončili mnoha týdenní neschopenku.  

...A JSOU Z TOHO VENKU - ZPÁTKY VE HŘE...

 

...Za 30let praxe nepřestávám být překvapen jakým mnohdy kuriózním způsobem přistupuje,!!    ke svým pacientům naše zdravotnictví, které si pravidelně platíme.

... Často je zcela opomíjeno spojení mezi vnitřními orgány, reflexními zónami a obratli, což způsobuje mnoho problémů a poukazuje na vzájemné propojení mezi. Tato znalost vzájemnosti umožňuje pochopit mapu zad a oblasti břicha pro odstranění existující lokálních blokád.

... Bohužel doba postcovidová sebou přináší velmi výrazné psychické zátěže, jako by nestačily ty, co tu byly doposud.  

... Úzkosti nejistoty fóbie stresy strachy jsou toho následkem a působí psychosomatický projevující se jako nejrůznějším mnohdy rafinované A zvláštní blokády svalů kloubu energie a také mysli.

... Myslím si, že účelový tlak společností západního světa, postupně ztrácejícího svou identitu, se projevuje ztrátou Identity osobní. 

 

... Rozkladem tradičních rolí, jako je rodič, partner, babička, dědeček, se ztrácí a mizí zaběhané programy vytvářející základní pilíř Identity jistoty. Když přidáme ještě velkou pracovní zatíženost a tlak komerčního světa, často lidé přestávají být v kontaktu sami se svým nitrem a upadají do psychóz, úzkostí, depresí, ztráty Identity. Což sebou nese neblahé účinky celkového zdravotního stavu společnosti i každého jedince.

 

PODOBNÉ TEXTY - ARCHIV :
https://www.roman-srnec.cz/news/zapisky-masera-c-35-doba-jedova-aneb-prijdte-se-nechat-vypnout/
https://www.roman-srnec.cz/news/zapisky-masera-c-29-ohen-neni-bez-dymu-ani-duse-bez-splinu/
https://www.roman-srnec.cz/news/zapisky-masera-c-21-jak-zit-a-prezit-davani-a-prijimani-nadech-a-vydech-zakon-zachovani-energie/
https://www.roman-srnec.cz/news/zapisky-masera-c-19-akutni-i-chronicke-stavy-ano-umim/
https://www.roman-srnec.cz/news/harmonizacni-masaz-2v1-v-alfe-protistresova/
https://www.roman-srnec.cz/news/pscht-masaz-psychorelaxacni/
https://www.roman-srnec.cz/news/zapisky-terapeuta-c-5-kazdy-z-nas-potrebuje-den-jedna-cisteni-mysli/