ZNAMENÍ DOBY Č.11 - DĚJEPIS


ZNAMENÍ DOBY Č.11 - DĚJEPIS


Místo mozku - z umělé inteligence kostku. Dříve z piva.


"Takže Sorosova neomarxistická úderka Seznam (nečtu raději neznám). Nejčtenější v ČR, stejně jako Blesk, vysvětluje "HLOUPÉMU ČECHOVI", proč je zbytečné se učit dějepis a dějiny. A nechat se poučit patřičnými novodobými vykladateli historie Orwellovským způsobem.

Budoucím "Ministerstvem PRAVDY".


Novodobí mladí progresivně kovaní "politruci" budou debilizované společnosti upravovat historii podle zadání, dle notiček, jak myslet.


Neuč se. Život tě naučí, máš přece Google. A ať si blbý jak pučtok, bez internetu. Debilizace na druhou bude umělá inteligence. Tak jak Wikipedie patřičně ciknutá ideologicky dezinfikovaná pro naši chranu před nevyhovující pravdou, nás nevhodným obsahem co vytváří anti-ovčana.


Díky AI už si nemusíš lámat hlavu zadáváním formulací textu při zadávání. Prostě zadáš otázku a dezinFUCKovaný zdroj ti vše patřičně vysvětlí "PO NAŠEM." Soudružsky zpátky ni krok !!!

"Proč se dnes neučí finanční gramotnost, vlastenectví, přežití v přírodě, kritické myšlení atd. Místo toho je mysl a paměť zaplácávána nesmyslnými, nepraktickými daty - v běžném životě nepoužitelnými.Začalo to inkluzí a pokračuje ukrajinizací a budoucí genderizací - rozklad školství a hodnot. K vytváření otupělé masy bezmozku, pro které je hlavním zdrojem info TIKTOK. Směřujíc k útěku do fantastického světa virtuální reality, k myšlení a umění fantazie a kreativity není nutný téměř ani mozek."
 

Zápisky maséra č.41 - AGENT OO7 - TAM KDE MNOZÍ KONČÍ - JÁ TEPRVE ZAČÍNÁM

 

...SEZÓNA - Přichází jaro a opět vnímám zvýšený nárůst komplikovaných problémů těla, mysli a taktéž obou dohromady. Ano říká se, že vše je v hlavě.  Velkým vlivem se projevuje vše ničící stres, který působí  psychosomaticky

...ČASTÁ OTÁZKA - jaké rehabilitační masáže  mohou očekávat, vždy zdůrazňuji hodinářskou práci...sval po svalu - propojení s postupy CNT masáže.masaze/

...jako agent 007 hledám lokálně epicentrum problému a tam začínám "chirurgii bez skalpelu" = čím více citu a intuice = tím větší úspěch.

1/ ZAJÍMAVÉ PŘÍPADY : .... napíchnutý sval při odběru krve způsoboval bolestivé stavy - je zapotřebí velkého citu...pro uvolnění takového druhu blokády.

2/ SEDACÍ NERV : ..... pooperační návštěva lázní z neidentifikovaným skřípnutým sedacím nervem, lékařem indikovaný jako banální bolest zad, přetrvala bohužel nejen, na tím pokaženém pobytu, ale pár dalších měsíců.

3/ LÉKY ..... někteří klienti dokonce po pár masážích snížili počet léků, někteří zcela vyřadili.

4/ MNOZÍ KLIENTI .....  se zase mohou opět svobodně pohybovat, další se vrátili ke cvičení, případně ukončili mnoha týdenní neschopenku.  

...A JSOU Z TOHO VENKU - ZPÁTKY VE HŘE...

 

...Za 30let praxe nepřestávám být překvapen jakým mnohdy kuriózním způsobem přistupuje,!!    ke svým pacientům naše zdravotnictví, které si pravidelně platíme.

... Často je zcela opomíjeno spojení mezi vnitřními orgány, reflexními zónami a obratli, což způsobuje mnoho problémů a poukazuje na vzájemné propojení mezi. Tato znalost vzájemnosti umožňuje pochopit mapu zad a oblasti břicha pro odstranění existující lokálních blokád.

... Bohužel doba postcovidová sebou přináší velmi výrazné psychické zátěže, jako by nestačily ty, co tu byly doposud.  

... Úzkosti nejistoty fóbie stresy strachy jsou toho následkem a působí psychosomatický projevující se jako nejrůznějším mnohdy rafinované A zvláštní blokády svalů kloubu energie a také mysli.

... Myslím si, že účelový tlak společností západního světa, postupně ztrácejícího svou identitu, se projevuje ztrátou Identity osobní. 

 

... Rozkladem tradičních rolí, jako je rodič, partner, babička, dědeček, se ztrácí a mizí zaběhané programy vytvářející základní pilíř Identity jistoty. Když přidáme ještě velkou pracovní zatíženost a tlak komerčního světa, často lidé přestávají být v kontaktu sami se svým nitrem a upadají do psychóz, úzkostí, depresí, ztráty Identity. Což sebou nese neblahé účinky celkového zdravotního stavu společnosti i každého jedince.

 

PODOBNÉ TEXTY - ARCHIV :
https://www.roman-srnec.cz/news/zapisky-masera-c-35-doba-jedova-aneb-prijdte-se-nechat-vypnout/
https://www.roman-srnec.cz/news/zapisky-masera-c-29-ohen-neni-bez-dymu-ani-duse-bez-splinu/
https://www.roman-srnec.cz/news/zapisky-masera-c-21-jak-zit-a-prezit-davani-a-prijimani-nadech-a-vydech-zakon-zachovani-energie/
https://www.roman-srnec.cz/news/zapisky-masera-c-19-akutni-i-chronicke-stavy-ano-umim/
https://www.roman-srnec.cz/news/harmonizacni-masaz-2v1-v-alfe-protistresova/
https://www.roman-srnec.cz/news/pscht-masaz-psychorelaxacni/
https://www.roman-srnec.cz/news/zapisky-terapeuta-c-5-kazdy-z-nas-potrebuje-den-jedna-cisteni-mysli/