ZÁPISKY TERAPEUTA 5 - KAŽDÝ Z NÁS potřebuje DEN JEDNA - ČIŠTĚNÍ MYSLI

DEN 1 - každé ráno začíná den jedna naším znovuzrozením.....
...Znáte to nadšení, když se vám něco povede, aniž by jste právě to ono měli v úmyslu a výsledek je mnohem lepší, než by jste čekali....Asi jako mě tato šílená věta věta...uff. Zvláště pokud jde o zdraví, zejména psychickou či duševní rovnováhu, která tragicky chybí.
...Ta osoba přijela skoro 400km na terapii CNT - (detoxikační masáž břicha). Únava, vyčerpanost, téměř vyhoření. Začal jsem CNT Chineitsangem masáží břicha, ale už při prvním podání ruky ve dveřích, jsem pochopil a vnímal, že bez zklidnění a pročištění mysli, se s CNT nikam nedostanu. Opět moje teorie a postup (M-E-T ) mysl-energie-tělo.
...Sebepřijetí - vědomí pravé hodnoty - identita byl problém, jehož řešení vrátilo "alespoň" motivaci pro chuť do života. To nastartovalo životní energii, až nebývalou silou, no a tělo, už se uvolnilo díky efektivním postupům mých dlaní.
...Je hezké propouštět nového nadšence, do pro něj nové reality. Vždy říkám:" Zítřek je pro vás den jedna"....A to KAŽDÝ Z NÁS potřebuje DEN JEDNA. 
....Každé ráno je DEN 1 jen si to neuvědomujeme. Stáváme a máme opět novou možnost začít jinak, zkusit se posunout, udělat nový krok, rozhodnout se.