Zápisky maséra č.25 SOS(akutní stav)ANO UMÍM aneb MASÁŽ S NOHOU ZA KRKEM

 
....Nedělní masáže, často při krizovém akutním stavu. Dnes se, ale jednalo o 3,5 roku starý CHRONICKÝ STAV. Pokoušeli se lékaři i terapeuti, fyzioterapeuti, ,maséři a nic.
....Nemá smysl lhát, že to šlo na poprvé, jako u nedávno 8let bloklé lopatky 25ti letého sportovce. Lopatka povolila na jeden pokus.
 
....Tento oříšek mladá žena, byl o postupném diagnostikování a hledání.
....Kombinací CNT masáže, mobilizace, lehké psychorelaxace. Vše v různém pořadí, intenzitě, síle tlaku, kombinaci bodů, uvolňování Psoatu.
....Jejími slovy....před pár měsíci jsem nemohla ani chodit a včera absolvovala celý výlet. V práci už na plnu úvazek, takže VĚTŠÍ VÝPLATA A ŽIVOT JE ZASE K ŽITÍ. Chodím se bavit s přáteli, výlety, procházky zase VŠE FUNGUJE JAKO DŘÍV.
 
....A k úvodnímu nadpisu. Při masáži CNT jsem našel zlepšovák - sedím vedle masérského stolu, masíruji tříslo a Psoat s její nohou na mém rameni, skoro za krkem, pro částečnou mobilizaci, částečnou CNT, hodinářskou práci sval po svalu. Vždy si připadám jako agent 007. Nohu tak mohu libovolně uvolňovat a nastavovat k dokonalému uvolnění. FUNGUJE TO SKVĚLE.
 
REZERVACE ČASU : 603 836 635
První Vaše masáž objednaná přes FB
bonus 10minut zdarma - v ceně 110,-Kč