ZÁPISKY MASÉRA Č..20 AKUTNÍ I CHRONICKÉ STAVY - ANO UMÍM !+!

......opět zima a akutní stavy, kdy se svaly zablokují natolik, že nelze bezbolestně udělat určité pohyby nebo fungovat, bez pomyšlení, na urputnou NONSTOP BOLEST a myšlenku, kdo a jak mě jí zbaví. 
.....a zase zima a s ní akutní stavy. Zase bolaví lidé v předklonu, ODCHÁZEJÍ PO MASÁŽI ROVNĚ a bez bolesti.
....Neklaní se - trpí !!!  A já je vracím do hry. Nejčastěji první SOS pomoc, metodou CNT v leže na zádech, přes břicho. Přes ISCHIATICKÝ NERV a PSOAS....parádní jedinečná metoda, se kterou se nebojím řešení, především čerstvých akutních stavů.
 
 MOJE METODA  a postupy, pomáhají odstranit bolest nejen při akutních, ale i chronických problémech. 
 
Často klienti přichází s otázkou...budu se moci zítra pohnout, nezhorší se to, nerozbouří ještě více. Nikoliv.!!! - ZŮSTAŇTE V KLIDU, POMOHU VÁM.-
 
Výsledkem bývá odstranění bolesti z 70-90% nejlépe při stavech akutních trvajících pár hodin. ČÍM POZDĚJI...tím je procento nižší a nutnost masáž opakovat větší. 
 
OPAKOVÁNÍ po akutních stavech (do 48hodin) 1-2 masáže....při větším problému (po. 72hodinách ) a delším odstupu 3-4 masáže...individuálně, dle osobní konstituce, i pravidelnosti předchozích masáží, či každotýdenních udržovacích kondičních cvičeních.
 
Objednávejte: 603 836 635
První Vaše masáž objednaná přes FB
bonus 10minut zdarma - v ceně 110,-Kč
 
Moudrost praví : " Znič ZLO, dokud NEVZNIKLO " . aneb prevence, kondice, na správném místě - ve správný čas.Your Trackmania Forever account informations:
 
Your login: antix76
Your password: danydal123
Your key: TMNF-X8HA-NHJE-48WA-R36Trackmania Forever account informations:
 
Your login: antix76
Your password: danydal123
Your key: TMNF-X8HA-NHJE-48WA-R36