ZÁPISKY MASÉRA Č..20 AKUTNÍ I CHRONICKÉ STAVY - ANO UMÍM !+!

......opět zima a akutní stavy, kdy se svaly zablokují natolik, že nelze bezbolestně udělat určité pohyby nebo fungovat, bez pomyšlení, na urputnou NONSTOP BOLEST a myšlenku, kdo a jak mě jí zbaví. 
.....a zase zima a s ní akutní stavy. Zase bolaví lidé v předklonu, ODCHÁZEJÍ PO MASÁŽI ROVNĚ a bez bolesti.
....Neklaní se - trpí !!!  A já je vracím do hry. Nejčastěji první SOS pomoc, metodou CNT v leže na zádech, přes břicho. Přes ISCHIATICKÝ NERV a PSOAS....parádní jedinečná metoda, se kterou se nebojím řešení, především čerstvých akutních stavů.
 
 MOJE METODA  a postupy, pomáhají odstranit bolest nejen při akutních, ale i chronických problémech. 
 
Často klienti přichází s otázkou...budu se moci zítra pohnout, nezhorší se to, nerozbouří ještě více. Nikoliv.!!! - ZŮSTAŇTE V KLIDU, POMOHU VÁM.-
 
Výsledkem bývá odstranění bolesti z 70-90% nejlépe při stavech akutních trvajících pár hodin. ČÍM POZDĚJI...tím je procento nižší a nutnost masáž opakovat větší. 
 
OPAKOVÁNÍ po akutních stavech (do 48hodin) 1-2 masáže....při větším problému (po. 72hodinách ) a delším odstupu 3-4 masáže...individuálně, dle osobní konstituce, i pravidelnosti předchozích masáží, či každotýdenních udržovacích kondičních cvičeních.
 

 
Moudrost praví : " Znič ZLO, dokud NEVZNIKLO " . aneb prevence, kondice, na správném místě - ve správný čas.Your Trackmania Forever account informations:
 
Your login: antix76
Your password: danydal123
Your key: TMNF-X8HA-NHJE-48WA-R36Trackmania Forever account informations:
 
Your login: antix76
Your password: danydal123
Your key: TMNF-X8HA-NHJE-48WA-R36

 

Zápisky maséra č.41 - AGENT OO7 - TAM KDE MNOZÍ KONČÍ - JÁ TEPRVE ZAČÍNÁM

 

...SEZÓNA - Přichází jaro a opět vnímám zvýšený nárůst komplikovaných problémů těla, mysli a taktéž obou dohromady. Ano říká se, že vše je v hlavě.  Velkým vlivem se projevuje vše ničící stres, který působí  psychosomaticky

...ČASTÁ OTÁZKA - jaké rehabilitační masáže  mohou očekávat, vždy zdůrazňuji hodinářskou práci...sval po svalu - propojení s postupy CNT masáže.masaze/

...jako agent 007 hledám lokálně epicentrum problému a tam začínám "chirurgii bez skalpelu" = čím více citu a intuice = tím větší úspěch.

1/ ZAJÍMAVÉ PŘÍPADY : .... napíchnutý sval při odběru krve způsoboval bolestivé stavy - je zapotřebí velkého citu...pro uvolnění takového druhu blokády.

2/ SEDACÍ NERV : ..... pooperační návštěva lázní z neidentifikovaným skřípnutým sedacím nervem, lékařem indikovaný jako banální bolest zad, přetrvala bohužel nejen, na tím pokaženém pobytu, ale pár dalších měsíců.

3/ LÉKY ..... někteří klienti dokonce po pár masážích snížili počet léků, někteří zcela vyřadili.

4/ MNOZÍ KLIENTI .....  se zase mohou opět svobodně pohybovat, další se vrátili ke cvičení, případně ukončili mnoha týdenní neschopenku.  

...A JSOU Z TOHO VENKU - ZPÁTKY VE HŘE...

 

...Za 30let praxe nepřestávám být překvapen jakým mnohdy kuriózním způsobem přistupuje,!!    ke svým pacientům naše zdravotnictví, které si pravidelně platíme.

... Často je zcela opomíjeno spojení mezi vnitřními orgány, reflexními zónami a obratli, což způsobuje mnoho problémů a poukazuje na vzájemné propojení mezi. Tato znalost vzájemnosti umožňuje pochopit mapu zad a oblasti břicha pro odstranění existující lokálních blokád.

... Bohužel doba postcovidová sebou přináší velmi výrazné psychické zátěže, jako by nestačily ty, co tu byly doposud.  

... Úzkosti nejistoty fóbie stresy strachy jsou toho následkem a působí psychosomatický projevující se jako nejrůznějším mnohdy rafinované A zvláštní blokády svalů kloubu energie a také mysli.

... Myslím si, že účelový tlak společností západního světa, postupně ztrácejícího svou identitu, se projevuje ztrátou Identity osobní. 

 

... Rozkladem tradičních rolí, jako je rodič, partner, babička, dědeček, se ztrácí a mizí zaběhané programy vytvářející základní pilíř Identity jistoty. Když přidáme ještě velkou pracovní zatíženost a tlak komerčního světa, často lidé přestávají být v kontaktu sami se svým nitrem a upadají do psychóz, úzkostí, depresí, ztráty Identity. Což sebou nese neblahé účinky celkového zdravotního stavu společnosti i každého jedince.

 

PODOBNÉ TEXTY - ARCHIV :
https://www.roman-srnec.cz/news/zapisky-masera-c-35-doba-jedova-aneb-prijdte-se-nechat-vypnout/
https://www.roman-srnec.cz/news/zapisky-masera-c-29-ohen-neni-bez-dymu-ani-duse-bez-splinu/
https://www.roman-srnec.cz/news/zapisky-masera-c-21-jak-zit-a-prezit-davani-a-prijimani-nadech-a-vydech-zakon-zachovani-energie/
https://www.roman-srnec.cz/news/zapisky-masera-c-19-akutni-i-chronicke-stavy-ano-umim/
https://www.roman-srnec.cz/news/harmonizacni-masaz-2v1-v-alfe-protistresova/
https://www.roman-srnec.cz/news/pscht-masaz-psychorelaxacni/
https://www.roman-srnec.cz/news/zapisky-terapeuta-c-5-kazdy-z-nas-potrebuje-den-jedna-cisteni-mysli/