MALÉ SHRNUTÍ 3 MYSTÉRIÍ


MALÉ SHRNUTÍ 3 MYSTÉRIÍ 
 
"Záhada Energie, Realita a Matrix: Prozkoumání Koncepcí" 
 
Energie, realita a Matrix - tři pojmy, které zasahují do hlubin našeho chápání existence. Čím jsou tyto koncepty propojeny a jak ovlivňují náš pohled na svět? 
 
**Energie:** 
 
Energie, tajemná síla, která pohání vesmír, ať už ve formě elektromagnetického záření, kinetické energie či jiných forem. Někteří tvrdí, že lidská energie, často nazývaná aura nebo chi, hraje roli ve vnímání reality. Jak může naše vlastní energetické pole ovlivňovat to, co považujeme za skutečnost? 
 
**Realita:** 
 
Co je skutečnost? Je to objektivní stav existence, nebo je realita spíše subjektivní konstrukce naší mysli? Filozofové a vědci se tím zabývají od nepaměti. Moderní teorie kvantové fyziky dokonce naznačují, že realita může být mnohem více fluidní, než bychom si mysleli. Jsme tvůrci své vlastní reality nebo jsme pouhými pozorovateli v Matrixu, který nám prezentuje iluzi? 
 
**Matrix:** 
 
Pojem Matrix si oblíbil zejména díky stejnojmenné filmové sérii, kde lidstvo žije v umělém světě vytvořeném stroji. Toto sci-fi téma vzbuzuje otázky o povaze reality, kontrole a svobodě. Máme možná omezený pohled na svět kvůli nějaké formě "matrixu"? A pokud ano, jak se můžeme osvobodit? 
 
**Propojení těchto pojmů:**
 
 Někteří myslitelé tvrdí, že energie je klíčem k porozumění podstaty reality a že existuje něco jako energetická matrice, která nás obklopuje. Podle této perspektivy může náš individuální energetický příspěvek ovlivňovat to, co považujeme za realitu. Zároveň může existovat hlubší, univerzální matrice, která utváří samotnou strukturu existence. 
 
Zatímco může být náročné spojit tyto abstraktní myšlenky, mnozí lidé hledají smysl a vysvětlení ve spojení mezi energií, realitou a možným existencí nějaké formy matrixu. Možná je odpověď někde ve vzájemné interakci těchto konceptů, což nás vede k hlubšímu porozumění naší existence a naší role v tomto fascinujícím světě. 
 
A tak zůstáváme před otázkou: Jaký je vztah mezi naší energií, vnímáním reality a možnou existencí jakési formy matrixu? Možná je odpověď někde v těchto propojených tajemstvích, které nám stále unikají.
 

 

Zápisky maséra č.41 - AGENT OO7 - TAM KDE MNOZÍ KONČÍ - JÁ TEPRVE ZAČÍNÁM

 

...SEZÓNA - Přichází jaro a opět vnímám zvýšený nárůst komplikovaných problémů těla, mysli a taktéž obou dohromady. Ano říká se, že vše je v hlavě.  Velkým vlivem se projevuje vše ničící stres, který působí  psychosomaticky

...ČASTÁ OTÁZKA - jaké rehabilitační masáže  mohou očekávat, vždy zdůrazňuji hodinářskou práci...sval po svalu - propojení s postupy CNT masáže.masaze/

...jako agent 007 hledám lokálně epicentrum problému a tam začínám "chirurgii bez skalpelu" = čím více citu a intuice = tím větší úspěch.

1/ ZAJÍMAVÉ PŘÍPADY : .... napíchnutý sval při odběru krve způsoboval bolestivé stavy - je zapotřebí velkého citu...pro uvolnění takového druhu blokády.

2/ SEDACÍ NERV : ..... pooperační návštěva lázní z neidentifikovaným skřípnutým sedacím nervem, lékařem indikovaný jako banální bolest zad, přetrvala bohužel nejen, na tím pokaženém pobytu, ale pár dalších měsíců.

3/ LÉKY ..... někteří klienti dokonce po pár masážích snížili počet léků, někteří zcela vyřadili.

4/ MNOZÍ KLIENTI .....  se zase mohou opět svobodně pohybovat, další se vrátili ke cvičení, případně ukončili mnoha týdenní neschopenku.  

...A JSOU Z TOHO VENKU - ZPÁTKY VE HŘE...

 

...Za 30let praxe nepřestávám být překvapen jakým mnohdy kuriózním způsobem přistupuje,!!    ke svým pacientům naše zdravotnictví, které si pravidelně platíme.

... Často je zcela opomíjeno spojení mezi vnitřními orgány, reflexními zónami a obratli, což způsobuje mnoho problémů a poukazuje na vzájemné propojení mezi. Tato znalost vzájemnosti umožňuje pochopit mapu zad a oblasti břicha pro odstranění existující lokálních blokád.

... Bohužel doba postcovidová sebou přináší velmi výrazné psychické zátěže, jako by nestačily ty, co tu byly doposud.  

... Úzkosti nejistoty fóbie stresy strachy jsou toho následkem a působí psychosomatický projevující se jako nejrůznějším mnohdy rafinované A zvláštní blokády svalů kloubu energie a také mysli.

... Myslím si, že účelový tlak společností západního světa, postupně ztrácejícího svou identitu, se projevuje ztrátou Identity osobní. 

 

... Rozkladem tradičních rolí, jako je rodič, partner, babička, dědeček, se ztrácí a mizí zaběhané programy vytvářející základní pilíř Identity jistoty. Když přidáme ještě velkou pracovní zatíženost a tlak komerčního světa, často lidé přestávají být v kontaktu sami se svým nitrem a upadají do psychóz, úzkostí, depresí, ztráty Identity. Což sebou nese neblahé účinky celkového zdravotního stavu společnosti i každého jedince.

 

PODOBNÉ TEXTY - ARCHIV :
https://www.roman-srnec.cz/news/zapisky-masera-c-35-doba-jedova-aneb-prijdte-se-nechat-vypnout/
https://www.roman-srnec.cz/news/zapisky-masera-c-29-ohen-neni-bez-dymu-ani-duse-bez-splinu/
https://www.roman-srnec.cz/news/zapisky-masera-c-21-jak-zit-a-prezit-davani-a-prijimani-nadech-a-vydech-zakon-zachovani-energie/
https://www.roman-srnec.cz/news/zapisky-masera-c-19-akutni-i-chronicke-stavy-ano-umim/
https://www.roman-srnec.cz/news/harmonizacni-masaz-2v1-v-alfe-protistresova/
https://www.roman-srnec.cz/news/pscht-masaz-psychorelaxacni/
https://www.roman-srnec.cz/news/zapisky-terapeuta-c-5-kazdy-z-nas-potrebuje-den-jedna-cisteni-mysli/