HARMONIZAČNÍ MASÁŽ 2v1 ' V ALFĚ ' ( PROTISTRESOVÁ )

....Ten inenzivní pocit klidu a pohody.....až se vám nechtějí otevřít oči, skoro jak ve snu a vy si přejete, vše nechat dál a dál pokračovat. Zastavení se v čase, kdy vše kolem vás přestalo existovat a smysly naplno vnímají přítomný okamžik, téměř splynutí s plynutím. Pod pomalými hřejivými doteky prstů a dlaní, vaše tělo samo taje, jako sněhová vločka.
....Mizí napětí střádané v kolotoči dnů, týdnů někdy i roků. Komplexní účinek prostupuje celou bytost. Tělo příjemně relaxuje s postupný uvolněním blokovaných svalů, kloubů, obratlů. Mysl víc a víc nachází klid s pocitem jednoty, očisty, zklidnění a vnitřního souladu.
 
Spojením speciálních masážních technik a postupů + silného zklidňujícího účinku, ve hladině alfa, do kterého se automaticky přeladíte během pár minut, ( tohoto antistresového, téměř léčebného působení ) = ZÍSKÁTE mimo jiné, intenzivní klid v těle i mysli, vnímatelný a přetrvávající obvykle ještě několik hodin, u citlivějších jedinců i několik dnů.
 
- Blahodárné účinky Alfa rytmu v dnešní neklidné, hektické době.
 
Hladina alfa má proto velký význam pro vzdělanost a studium obzvláště v průmyslovém světě, jakým je náš. Dnes jsme se stali skutečně „vyladěnou, zapnutou“ společností, jelikož jsme natolik ponoření ve smyslových podnětech, že zapomínáme, jak zaměstnat a naplno využít své duševní schopnosti. Proto je tolik lidi sužováno nemocemi způsobenými stresem. Dochází k potlačení přirozeného fungování mozku. Lidské tělo tímto nedostatkem trpí, neméně však i mysl, protože ji nedovolujeme, aby vzniklé problémy řešila.
 
Meditace nebyla nikdy tak naléhavě potřeba, jako je tomu v současnosti, neboť v meditaci se člověk musí odpoutat od pěti smyslů a sestoupit do „podsvětí“ vnitřního já. V tomto procesu dochází k tělesnému uvolnění a mozek zpomaluje na hladinu alfa. Po přiměřeném odpočinku se mozek dokáže znovu vrátit ke své normální beta aktivitě s obnovenou nergií, protože tělo i duch byly - alespoň dočasně – uvedeny do kontaktu s myslí. 
 
 
- ALFA rytmus léčebná fregvence PRO TĚLO I MYSL
 
 
....Kedysi dávno som čítala článok, podľa ktorého sa vedecky potvrdilo, že počúvanie obľúbenej hudby posilňuje imunitný systém. Známa je aj téza, že počúvanie Mozartovej hudby podporuje rast intelektu u detí. Okrem toho, že v nás zvukové podnety dokážu vyvolať celú paletu emócii, nám môžu aj pomôcť. V roku 1973 sa v americkom časopise Scientific America objavil nenápadný článok doktora Geralda Ostera pod názvom „Auditory Beats in the Brain“. Dva roky predtým vznikol v štáte Virginia Monreov inštitút ako stredisko pre výskum rozvoja ľudského vedomia a potenciálu, ktorý pracoval na zadaní vtedajšej americkej vlády – ako čo najviac využiť potenciál ľudského vedomia. V roku 1975 bola patentovaná metóda Hemi-sync Monreovho inštitútu. Podľa tejto metódy, aplikujúcej poznatky z článku doktora Ostera, sa prostredníctvom sluchového vnímania rytmov otvára brána účinnej a vedecky potvrdenej duševnej a telesnej relaxácie a stimulácie.....
 
....Podľa toho poznáme päť druhov frekvenčných vĺn ľudského mozgu: alfa, beta, gama, delta a theta. Pri plnom vedomí vysiela mozog vlny beta. Alfa, delta a theta vlny predstavujú hlbokú relaxáciu, spánok, snívanie, tranz. Cieľom používania binaurálnych rytmov je naladiť mozog na tieto frekvencie, a tým dosiahnuť hlbokú relaxáciu. Ďalším dôležitým účinkom binaurálnych vĺn je zosynchronizovanie mozgu. Každá mozgová hemisféra riadi iné činnosti nášho tela. Do výpočtu výslednej frekvencie pri počúvaní binaurálnych rytmov sú zapojené súčasne, pracujú jednotne, synchronizovane a tento stimul navodzuje hlboký meditatívny stav. Keď sa mozog dostane do takejto relaxačnej fázy, dostanú priestor samoliečebné procesy. Preto je možné binaurálnymi rytmami liečiť. Na zozname je celá škála rôznych porúch a ochorení od hyperaktivity, depresie, nespavosti, rôznych fóbií, bolestí, cez zvýšenie pozornosti, kreativity, až po problémy v tehotenstve.......
 
 
Dárkové poukázky s bonusem 10minut ke každé masáži v ceně 110,-
 
Objednávejte: 603 836 635
První Vaše masáž objednaná přes FB
bonus 10minut zdarma - v ceně 110,-Kč