LEDVINY - MOČOVÝ MĚCHÝŘ = STRES - PSYCHIKA

POZOR: LEDVINY + MOČOVÝ MĚCHÝŘ = od půlky prosince do půlky února - kritická doba činnosti......dobré posilovat třeba tinkturou Lichořeřišnice nejlépe 15 -19hodinou.....jak zní moudrost: "Znič zlo, pokud nevzniklo".
 
Strach a úzkost ... pocity, které všichni dobře známe, které jsou naprosto přirozené, které přicházejí, když mají svůj důvod a zase odcházejí, když příčiny pominou. Proč se ale objevují i bez příčin? 
 
Na "vině" mohou být naše oslabené ledvin - strach je totiž emoce LEDVIN. Lidé s oslabenými ledvinami ke strachu více inklinují a zároveň nadměrný strach ledviny dále oslabuje. Je to takový začarovaný kruh ? Navíc každému z nás je dána "energie vrozená", která tvoří základ naší konstituce. Zdědíme-li energie málo, bude naše psychická i fyzická složka slabší. 
 
Prvními známkami oslabených ledvin bývá únava (hlavně po ránu), bledost, oteklá víčka a tmavé kruhy pod očima, časté nebo naopak méně časté močení, pobolívání v zádech, špatná kvalita vlasů a zhoršení sluchu. A pak se problémy projeví na již zmiňované psychické úrovni. Ostražitost, nedůvěřivost, snaha všechno vědět dopředu, odmítání náhod a překvapení. 
 
Ledvinám škodí chlad, jak fyzický, tak chlad ve vztazích. Nezájem o druhé, odměřený přístup, nepřístupnost ve vtazích. Na jejich činnost pomáhá teplo – láska ze srdce, pohlazení a potěšení. Ledviny posilují i teplé polévky, pohanka, oves, jáhly a fazole (už svým tvarem připomínají ledviny). Z masa je vhodné krůtí, skopové a jehněčí. 
 
Z medicinálních hub je nejlepším pomocníkem Cordyceps 
► bit.ly/MycoMedica_Cordyceps. Řeší jak nedostatečnost yangu ledvin (Shen Yang Xu), tak i nedostatečnost esence ledvin, tedy tu vrozenou (Shen Jing Xu). Esenci si umenšujeme sexem (muži), porody (ženy), tím, že příliš pracujeme, nedostatkem spánku, nekvalitní či nepravidelnou stravou, dlouhodobým stresem, dlouhotrvající nespokojeností se svým stavem či emoční nestabilitou, dlouhotrvající nemocí či nadměrnou konzumací alkoholu. A esence se velmi těžko doplňuje. Cordyceps patří k několika mála produktům, které to dokáží ► bit.ly/MycoMedica_Cordyceps. 

 

www.facebook.com/MycoMedica/photos/a.184746504919348.47581.184732201587445/1578477055546279/?type=3&theater